پنیر پیتزا

درباره پنیر پیتزا

پنیر پیتزا یکی از لذیذترین پنیرهایی است که این روزها نظر خانواده های زیادی را به خود جلب کرده است . این پنیرها به صورت قالبی، ورقه ای و رنده شده به نام های موزارلا و پروسس هستند و در غذاهای مختلفی چون پیتزا، لازانیا، ماکارونی، انواعی از ساندویچ های ‏ویژه و فرآورده های گوشتی همچون سوسیس به کار می رود . پنیر پیتزا ها با طعم فوق العاده و بافتی ویژه در مجاورت حرارت غذا نرم و ذوب می شود و کش دار شدنش اشتها را برانگیخته ‏و میل به خوردن را دو چندان می کند.

پنیر پروسس دو بار پاستوریزه می‌گردد و پروتئین‌های آن، قابلیت جذب بالاتری پیدا می‌کنند.همچنین از نظر بهداشتی در سطح بالایی قرار دارد. تقسیم بندی پنیرهای پروسس بر اساس نوع ماده افزودنی به پنیر صورت می‌گیرد. پنیرهای پروسس زمان رسیدن را نمی گذرانند و پس از بسته بندی به مصرف می‌رسند.

موتزارلا یا تازه محلی پنیری ایتالیایست که به سبب تولید فراوان و اعم دستیابی به شیر گاو میش از شیر گاو ساخته می شود ایتالیا یی ها از دیر باز برای پخت پیتزا از ان استفاده می کردند . چون سریع ذوب نمی شود در تهیه انواع سالاد و خوراک ها و ساندویچ های سرد استفاده می شود ترکیب این پنیر با گوجه فرنگی ، ریحان تازه و روغن زیتون از بهترین خوراکیهای روزهای گرم است .

پنیر پیتزا

موزارلا فودلند

 

وزن محصول : ۵۰۰ گرم

تعداد در کارتن : ۲۰ عدد

 

پنیر پیتزا

پروسس فودلند

 

وزن محصول : ۲ کیو گرم

تعداد در کارتن : ۵ عدد

 

پنیر پیتزا

موزارلا فودلند

 

وزن محصول :  ۲کیلو گرم

تعداد در کارتن : ۵ عدد

 

پنیر پیتزا

موزارلا فودلند

 

وزن محصول : ۱۸۰ گرم

تعداد در کارتن : ۲۰ عدد